Prezenty do 50 zł – to nie takie trudne

ByDaniel

Prezenty do 50 zł – to nie takie trudne

Co roku stajesz przed tym samym problemem. Znowu nie wiesz jakie prezenty wybrać dla najbliższych. Kwota na wydatki jest ograniczona. Zastanawiasz się, czy jesteś w stanie kupić prezenty do 50 zł. Mamy kilka podpowiedzi dla Ciebie.

Książka – klasyczny prezent

Książki to nie tylko romanse lub kryminały. Jakie zainteresowania ma osoba, dla której szukasz prezentu? Babcia uważa, że Sean Connery był najlepszym aktorem – kup biografię. Ciocia zakochała się w  witrażach Wyspiańskiego – kup album. Kuzynka wychwala chińskie jedzenie i lubi gotować – książka kucharska z orientalnymi przepisami. Dziadek wspomina wycieczkę do skansenu kolejowego – znajdź książkę o parowozach. Siostra zapisała się na jogę – już masz podpowiedź.

Puzzle – kolorowy zawrót głowy

Puzzle to dobry prezent dla dzieci i dla dorosłych. Ulubiony bohater kreskówki dla malucha. Fan Harry’ego Pottera zachwyci się układanką z uczniami Hogwartu. Dla miłośników malarstwa wybór puzzli jest tak bogaty, że największy problem będziesz mieć z wyborem konkretnego obrazu. Puzzle znajdziesz ze zwierzętami, zabytkami, krajobrazami i setkami motywów. Wybierz taki wzór, który jest najbliższy pasji bliskiej Ci osoby.

Coś dla łasucha – smakowity prezent

Jeśli wiesz, że szukasz prezentu dla miłośnika czekolady, to śmiało możesz wybrać zestaw czekoladek w eleganckim pudełeczku. Wiele firm oferuje możliwość przygotowania imiennych opakowań. Upewnij się, czy bliska Ci osoba woli mleczną, deserową lub gorzką czekoladę. Różnica w smaku jest duża. Łasuch doceni, że znasz jego gust.

Ekologiczne prezenty nie tylko dla wegan i wegetarian

Masz kłopot z prezentem dla kuzynki weganki? Zajrzyj po ekologicznego sklepu. Zestaw kosmetyków, to dobry pomysł. I na pewno doceni, że szanujesz jej poglądy. A może dodatki do owsianki? Chia, miechunka, orzeszki? Taki zestaw zawsze cieszy. Nie zapomnij o ekologicznym opakowaniu.

Podsumowanie

Zdecydowanie łatwiej kupić prezent dla osoby, z którą spędzamy więcej czasu. Jeszcze jest Facebook. Przejrzyj wpisy, co lubi, do jakich grup należy. Będziesz na bieżąco z tym, czym się teraz interesuje. Dużo łatwiej znajdziesz pomysł na prezent. Pamiętaj – prezent nie zawsze musi być drogi. Najważniejsze, by prezent był od serca.

About the author

Daniel administrator