Dobra porada na prezent, czyli jakie prezenty do 50 zł można kupić w księgarni.

ByDaniel

Dobra porada na prezent, czyli jakie prezenty do 50 zł można kupić w księgarni.

Zdarza się, że napięty budżet nie pozwala zaszaleć z wydatkami na prezent. Czasami podarunek ma być symboliczny lub niezobowiązujący. Kiedy  ustala się granicę wydatków na prezenty do 50 zł, warto odwiedzić księgarnię i w dziale poradników poszukać ciekawej pozycji książkowej, takiej jak “Zdrowi z natury” Niny i Damiana Bojarskich, lub “Sztuka dobrego mówienia bez bełkotania i przynudzania” Mirosława Oczkosia.

Żartem, półżartem i na serio

Zakup książek – poradników na prezent wiąże się  z koniecznością sprawdzenia, czym obdarowany się interesuje, a także – czy danej pozycji nie ma już w swoich zasobach. Jeżeli wykorzystuje swój głos do pracy jako nauczyciel, przewodnik lub przedstawiciel handlowy, z pewnością przyda mu się przezabawna książka “Sztuka dobrego mówienia bez bełkotania i przynudzania”. Pozycja ta w ciekawy sposób prowadzi poprzez meandry artykulacji głosek, sposobów wyrażania się, a także proponuje konkretne ćwiczenia, które mogą stać się rozrywką nie tylko dla osoby czytającej, ale i całej rodziny lub przyjaciół.

Zdrowie na talerzu

Dla osób interesujących się zdrową, naturalną kuchnią właściwą propozycją jako prezenty do 50 zł będą książki o prawidłowym odżywianiu. Jedną z nich jest “Zdrowi z natury. Lecznicza moc ziół i kuchni roślinnej”, w której znajdują się opisy poszczególnych ziół i nietypowych roślin, takich jak fiołek lub stokrotki, a także przepisy i praktyczne porady dotyczące ich zastosowania.

Prezenty do 50 zł dla dziecka dla właścicieli zwierząt

Jeżeli w domu osoby obdarowywanej niedawno pojawiło się nowe zwierzę, warto dać jej poradnik, który pomoże w tresurze lub realizacji nowego hobby. W książce “Słuchając psa” autorzy: Zofia Zaniewska – Wojtków oraz Piotr Wojtków przedstawiają tajniki psiej psychologii, oraz – jako kwalifikowani behawioryści i trenerzy – dzielą się skutecznymi metodami bezstresowej tresury psa. Z kolei dla właścicieli kotów, którzy jednocześnie pasjonują się fotografią lub udzielają w mediach społecznościowych, znakomitym prezentem będzie książka Joanny Zaleskiej “Jak fotografować kota”, której lektura przyczyni się do powstawania prawdziwie artystycznych fotografii pupila.

Poradniki, to pomysły na prezent do 50 zł, które można podarować z każdej okazji. Czy to święta, czy urodziny, a także uroczysta wizyta lub uhonorowanie ważnego wydarzenia. Dobrane do zainteresowań i gustu obdarowanego z pewnością przyniosą wiele radości.

About the author

Daniel administrator